top of page

UPCOMING PROJECTS & EVENTS

Artdistrict--prezentace_Page_8.jpg

Institut kresby a grafiky komunikuje litoměřickou galerijní a muzejní čtvrť ART DISTRICT LITOMĚŘICE


V centru Litoměřic existuje kompaktní galerijní a muzejní čtvrť. Chceme s touto skutečností pracovat a atraktivně ji představit veřejnosti – potenciálním návštěvníkům města, kteří rádi cestují za uměním i historií.

Máme ambice zvát do Litoměřic (Ústeckého kraje) příznivce našeho národního kulturního dědictví, laickou i odbornou veřejnost se zájmem o expozice, o archivy, o architekturu i o uměleckořemeslné vzdělávání.

 

ART DISTRICT by měl sloužit k funkční komunikaci kulturněhistorické identity města. Projekt má za úkol poskytovat veřejnosti informace o kulturně vzdělávacích institucích s působností v Litoměřicích a doprovázet je přehledem společných událostí.
Způsob komunikace by měl splňovat
mezinárodní jazykové a vizuální standardy.

  • Facebook
DOA_Facebook-cover-udalost.png

DEN OTEVŘENÝCH ATELIÉRŮ
9/9/2023

ART DISTRICT LITOMĚŘICE

PROGRAM 9/9/2023 >


V jeden den navštivte litoměřické ateliéry, dílny a galerie. Svou tvorbu vám představí místní malíři, sochaři, grafici, komiksoví tvůrci, fotografové, designéři, architekti, spisovatelé i učitelé. Čekají vás bezplatné workshopy keramiky, litografie, výroby ručního papíru, práce se dřevem a s dalšími přírodními materiály, dílna tvůrčího psaní a autorská čtení. Více informací čtěte zde >

V budoucích ročnících bychom si přáli rozšířit akční rádius této události na region Litoměřicka a postupně zapojovat další aktéry Úst
eckého kraje.

Vstup je zdarma

  • Facebook
Art_District_Litomerice_Ulicnik_krivky_edited_edited.jpg
bottom of page